پاسخ به سؤالات شما

بافت و نوع میلگرد استفاده شده درحصار ها بسیار ظریف دیده می شود، این نرده ها مقاومت هم دارند؟

مهمان - 1393/9/18

پاسخ :


کاربر گرامی طراحی محصولات با ظرافت بیشتر، مصالح مصرفی کمتر و در نهایت قیمت تمام شده پائین ترو در عین حال مقاومت کافی در مقابل بارهای وارده هدف اصلی و نهایی کلیه علوم مهندسی است. وقتی در مورد مقاومت سوال می شود بایستی ابتدا بدانیم نرده در مقابل چه بارهائی بایستی مقاومت داشته باشد. نرده های نوین حصار از شبکه میلگردی با جوش نقطه ای و با استفاده میلگردهای فولادی سایز 5 و در بعضی مدل ها سایز 5 و 6 ساخته شده اند. طراحی ساختار، بافت و عملکرد این نرده ها مانند یک صفحه فولادی با مقاومت معادل قابل محاسبه است. پانل نرده نوین حصار در مقابل بارهای وارده از خود مقاومت کششی نشان می دهد. به این معنی که نیروی وارده بر تغییر شکل پانل نرده بایستی به اندازه ای باشد که در تعداد مشخصی از میلگردهای فولادی به کار رفته در نرده (با توجه به سطح بار وارده) کشش ایجاد کند، از طرفی سرعت وارد آمدن بار نیز مطرح است. به طور کلی جهت پاسخ به سوال شما بایستی عنوان کنیم نرده های نوین حصار در کلیه کاربردها به عنوان جداکننده و محدودکننده برای عابرین پیاده طراحی شده اند و در مقابل نیروهائی که ممکن است توسط انسان وارد شود کاملا مقاوم است. تا به حال 2 مورد تصادف خودرو با نرده های نوین حصار در شهرهای قزوین و اهواز گزارش شده است که پس از برخورد، پانل نرده دچار گسیختگی نشده و صرفا با تغییر شکل پانل نرده خودرو در اثر برخورد به طرف خیابان منحرف شده است.


نرده های شما چه مزیتی نسبت به نرده های پروفیلی دارند؟

مهمان - 1393/12/28

پاسخ :
کاربر گرامی نرده های مشبک میلگردی به دلیل سبکی و تولید انبوه کارخانه ای در وهله اول از مزیت قیمت تمام شده کمتر نسبت به نرده های پروفیلی برخوردارند، علاوه بر آن این نرده ها با پوشش محافظ رنگ پودری الکترواستاتیک شده که نسبت به رنگ های روغنی قابل استفاده برای نرده های پروفیلی به مراتب مقاومت بیشتری را در مقابل زنگ زدگی داراست. این نرده ها بدلیل بافت فشرده ای که دارند غیر قابل صعود بوده که ایجاد چنین خصوصیتی در نرده پروفیلی مستلزم صرف هزینه بالائی خواهد بود. نرده های نوین حصار طراحی چشم نوازی دارند و طراحی و بافت ظریف این نوع نرده به لحاظ معماری نسبت به ظاهر خشن نرده های پروفیلی مزیت بزرگی محسوب می شود. در نهایت نرده های تولیدی نوین حصار علاوه بر مزایای فوق کلیه مواردی که از نرده های پروفیلی سنتی انتظار می رود را در کاربردهای تعریف شده برآورده خواهد ساخت.

من این نوع نرده را برای اولین بار در وب سایت شما دیدم، اگر امکان داره اطلاعات بیشتری راجع به محصولتون بدین.

مهمان - 1394/2/29

پاسخ :
سلام کاربر عزیز. نرده های مشبک میلگردی بیش از 30سال سابقه تولید و استفاده در کشورهای صنعتی جهان را دارد. هم اکنون کشورهای آلمان، ترکیه، انگلستان، کره جنوبی، اکراین، برزیل و آمریکا از جمله کشورهای تولید کننده این نوع نرده هستند، برای مثال کارخانه بتافنس (Betafence) آلمان به تنهایی در 10 کشور دیگر دنیا به جز آلمان شعب تولیدی این نوع نرده را راه اندازی نموده است. این مجموعه با شروع مطالعات از سال 1387 شروع به تولید تکنولوژی بومی ساخت نرده های مشبک میلگردی نمود و خط تولید محصول نرده نیز در سال 1390 به بهره برداری رسیده است. نرده های مشبک میلگردی به دلیل خصوصیاتی که دارند به عنوان محصول جایگزین برای نرده های پروفیلی سنتی و ترکیب فنس و کلاف پروفیلی ارائه شده است. لطفا جهت اطلاعات بیشتر از بخش های مزایا، کاربردها و گالری تصاویر بازدید فرمائید و چنانچه نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد خصوصیات ابعادی و فنی نرده ها داشتید با واحد فروش کارخانه تماس حاصل فرمائید. با سپاس از پرسش شما نوین حصار

می خواستم بدونم نرده و حصارها به چه صورت هستند و در چه ارتفاع هایی هستند؟

مهمان - 1394/10/5

پاسخ :


با تشکر از سوال کاربر محترم نرده های نوین حصار به دو گروه کلی : 1- نرده با میلگردهای تک افقی و عمودی به همراه خم های مقاومتی و 2- نرده با میلگردهای تک عمودی و دوبل تقسیم می شوند . گروه اول نرده ها شامل مدل های LR  وSR  شامل ارتفاع های 1متر، 1.25 متر، 1.75متر، 2متر برای کاربردهای معمول و ارتفاع های 2.5 متر تا 6 متر (با فواصل 0.5 متری) برای کاربردهای ورزشی (به جز برای زمینهای فوتبال) و امنیتی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. گروه دوم نرده ها شامل مدلهای LA,LW,LAW,SAW,LZ,SZ با ارتفاع ماکزیمم 1.3 متر، 1.5 متر و 1.75 متر و نرده های ورزشی (SP) با ارتفاع از 2.5 متر تا 6 متر (با فواصل 0.5 متری ) برای کلیه زمینهای ورزشی ارائه می گردند.


فروش حصارهاتون به چه صورتی هست ؟

مهمان - 1394/12/2

پاسخ :


با سلام مشتری با مراجعه به قسمت محصولات وب سایت، گالری تصاویر و یا مشاوره با واحد فروش مدل ارتفاع و تعداد نرده مورد نیاز خود را شناسائی و انتخاب می کند پس از مشخص شدن سفارش پیشنهاد قیمت به همراه کرایه حمل برای مشتری صادر شده و پس از تسویه حساب مالی سفارش در نوبت تولید قرار خواهد گرفت فروش محصولات به صورت یک دست کامل شامل پایه به همراه پلیت متصل ، پانل نرده و یراق آلات پایه به نرده خواهد بود.1.5%هزینه بسته بندی کرایه حمل طبق استعلام از باربری و مالیات بر ارزش افزوده در قیمت ها لحاظ می شود .


جنس حصار یا نرده هاتون از چیست؟

مهمان - 1394/12/9

پاسخ :
سلام نرده های پروفیلی از دو بخش پانل نرده میلگردی و  پایه های پروفیلی تشکیل شده اند. میلگردهای معرفی جهت تولید پانل نرده از فولاد تولید شده بدون ترمکس با گرید RST34-2  و تولید شده تحت استاندارد ملی ایران به شماره 6030 تهیه شده و پروفیل های پایه از فولاد گرم نورد شده با گرید ST44 و تولید شده با استاندارد EN10219-2  تهیه می شوند.

آیا به سفارش ما هم حصار تولید می کنید؟

مهمان - 1395/1/21

پاسخ :


سلام  با توجه به تولید ماشینی محصول متاسفانه محدودیت زیادی در ایجاد تنوع در مدلها وجود دارد چرا که تغییر در مدل نرده و حصار به معنی تغییر در ساختار و یا تنظیمات دستگاه خواهد بود. با توجه به تنوع سلایق ، تیم طراحی کارخانه تولیدی نوین حصار در بدو امر اقدام به طراحی طیف متنوعی از نرده های میلگردی نموده است و بر همین اساس تغییرات و تنوع لازم در خط تولید ایجاد گردیده، بطوریکه تنوع نرده و حصارهای میلگردی تولید شده در این کارخانه نسبت به بسیاری از تولید کنندگان خارجی این محصول از تنوع بیشتری برخوردار شده است. با وجود این درجهت حفظ  حداکثری رضایت مشتریان واحد تحقیق و توسعه R&D  کارخانه همیشه آماده بررسی درخواستهای مشتریان برای تغییر در مدل و حتی تولید نرده  و حصار های جدید می باشد، و در صورت امکان نسبت به تولید حصار و نرده های سفارشی نیز اقدام خواهد نمود.


چطور می تونم قیمت نرده یا حصارهاتون رو بدونم ؟

مهمان - 1395/5/31

پاسخ :


فروش نرده و حصارها به صورت ست کامل که شامل پانل نرده و پایه، پلیت و اتصالات به صورت رنگ شده و آماده برای نصب است. فاصله مرکز تا مرکز پایه های نرده به صورت استاندارد 2.10 متر و 2.60متر می باشد. پروفیل پایه ها نیز به ابعاد 60*60 و 60*40 قابل انتخاب و همچنین ابعاد متفاوت پلیت با توجه به نحوه نصب و کاربرد محصول موجود می باشد. و در نهایت ارتفاع نرده گذاری از 0.75 سانتی متر الی 6 متر متغییر است. لذا با توجه به جزئیات و کاربردهای مختلف لطفا جهت  انتخاب مدل، ارتفاع و جزئیات و در نهایت گرفتن قیمت دقیق با واحد فروش تماس و اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایید. می توانید با کلیک اینجا به صفحه مورد نظر تماس با نوین حصار مراجعه نمایید.


آیا برای محصور کردن زمین ورزشی هم نرده دارید ؟

مهمان - 1395/6/3

پاسخ :


بله، کارخانه تولیدی نوین حصار راه حلی متفاوت و ممتاز جهت نرده گذاری در اطراف زمین های ورزشی ارائه نموده است . طراحی بافت و جزئیات اتصالات حفاظ زمین های ورزشی به نحوی انجام شده که کاملا پاسخگوی نیازهای خاص نرده گذاری زمین های ورزشی می باشد. و همچنین مهم ترین مولفه در انتخاب نوع حصار زمین های ورزشی، مقاومت محصول در مقابل ضربات مداوم توپ به خصوص در زمین های فوتبال که تکرار بار وارده عموما باعث خستگی محل های اتصال و شکستگی می شود در طراحی بافت اتصالات و محل های تقویت شده در زمین های ورزشی در نظر گرفته شده است. با مراجعه به بخش گالری تصاویر میتوانید نمونه های بسیاز زیبا و متفاوت نرده گذاری زمین های ورزشی را ببینید و همچنین با مراجعه به منوی محصولات نرده های میلگردی نقشه جزئیات تولید نرده ورزشی را مشاهده کنید.


آیا شما توری هم دارید ؟

مهمان - 1395/6/25

پاسخ :


خیر، کارخانه تولیدی نوین حصار تولید کننده نرده های صنعتی پیش ساخته  میلگردی می باشد. که می توانید با مراجعه به قسمت محصولات  و سپس نرده های میلگردی در وب سایت و هم چنین گالری تصاویر از کاربرد و نوع محصول حصار و نرده این مجموعه اطلاعات کاملتری بدست آورید.به طور کلی در بازار ایران عبارت توری به مصنوعات مفتولی که به صورت تار و پود بافته شده در هم تولید و به صورت رول عرضه می گردد اطلاق می شود، مانند تورهای حصاری یا توری گابیون. در حالی که نرده های نوین حصار از شبکه های پیش جوش شده میلگردی تشکیل شده اند که در آنها اتصال میلگردهای افقی و عمودی شبکه نرده نه بوسیله گره، بلکه جوش نقطه ای در محل اتصال حاصل شده است .