FAQs

Frequently Asked Questions


  پاسخ :بله ، محصولات امنیتی نوین حصار با امکان نصب اضافه ارتفاع به همراه یک خم 135 درجه و یا خم V شکل و همچنین قابلیت نصب انواع سیم خاردار و یا پانل های امنیتی (پانل های با بافت فشرده ) در بدنه اصلی و یا در قسمت اضافه ارتفاع بهترین گزینه جهت حصار کشی محل ها و سایت های نیازمند امنیت بالا هستند.
  پاسخ :بله،کارخانه تولیدی نوین حصار راه حلی متفاوت و ممتاز جهت نرده گذاری در اطراف زمین های ورزشی ارائه نموده است . طراحی بافت و جزئیات اتصالات حفاظ زمین های ورزشی به نحوی انجام شده که کاملا پاسخگوی نیازهای خاص نرده گذاری زمین های ورزشی می باشد. و همچنین مهم ترین مولفه در انتخاب نوع حصار زمین های ورزشی، مقاومت محصول در مقابل ضربات مداوم توپ به خصوص در زمین های فوتبال که تکرار بار وارده عموما باعث خستگی محل های اتصال و شکستگی می شود در طراحی بافت اتصالات و محل های تقویت شده در زمین های ورزشی در نظر گرفته شده است. با مراجعه به بخش گالری تصاویر میتوانید نمونه های بسیاز زیبا و متفاوت نرده گذاری زمین های ورزشی را ببینید و همچنین با مراجعه به منوی محصولات نرده های میلگردی نقشه جزئیات تولید نرده ورزشی را مشاهده کنید.
  پاسخ : با توجه به تولید ماشینی محصول متاسفانه محدودیت زیادی در ایجاد تنوع در مدلها وجود دارد چرا که تغییر در مدل نرده و حصار به معنی تغییر در ساختار و یا تنظیمات دستگاه خواهد بود. با توجه به تنوع سلایق ، تیم طراحی کارخانه تولیدی نوین حصار در بدو امر اقدام به طراحی طیف متنوعی از نرده های میلگردی نموده است و بر همین اساس تغییرات و تنوع لازم در خط تولید ایجاد گردیده، بطوریکه تنوع نرده و حصارهای میلگردی تولید شده در این کارخانه نسبت به بسیاری از تولید کنندگان خارجی این محصول از تنوع بیشتری برخوردار شده است. با وجود این درجهت حفظ  حداکثری رضایت مشتریان واحد تحقیق و توسعه R&D  کارخانه همیشه آماده بررسی درخواستهای مشتریان برای تغییر در مدل و حتی تولید نرده  و حصار های جدید می باشد، و در صورت امکان نسبت به تولید حصار و نرده های سفارشی نیز اقدام خواهد نمود.
  پاسخ :گزینه های ارائه شده جهت پوشش محافظ روی نرده ها شامل رنگ پودری به همراه پخت کوره ای به عنوان لایه محافظ و همچنین پوشش محافظ کمکی گالوانیزه گرم (HOT DEEP GALVANIZE) که به صورت، استفاده از میلگرد های گالوانیزه جهت تولید پانل های نرده مشبک میلگردی، و یا گالوانیزه نمودن پانل نرده مشبک میلگری پس از تولید و در نهایت اضافه شدن پوشش گالوانیزه گرم برای پایه ها و اتصالات می باشد. پوشش های گالوانیزه گرم برای حواشی خلیج فارس و نزدیکی دریاها و همچنین سایر مناطق با شرایط جوی مهاجم توصیه می شوند. 
  پاسخ :خیر، کارخانه تولیدی نوین حصار تولید کننده نرده های صنعتی پیش ساخته  میلگردی می باشد. که می توانید با مراجعه به قسمت محصولات  در وب سایت و هم چنین گالری تصاویر از کاربرد و نوع محصول حصار و نرده این مجموعه اطلاعات کاملتری بدست آورید.به طور کلی در بازار ایران عبارت توری به مصنوعات مفتولی که به صورت تار و پود بافته شده در هم تولید و به صورت رول عرضه می گردد اطلاق می شود، مانند توری-توری مرغی-توری بافتنی-توری حصاری و فنس، در حالی که نرده های نوین حصار از شبکه های پیش جوش شده میلگردی تشکیل شده اند که در آنها اتصال میلگردهای افقی و عمودی شبکه نرده نه بوسیله گره، بلکه جوش نقطه ای در محل اتصال حاصل شده است .
  پاسخ :در حال حاضر سابقه صاداراتی فروش نرده های نوین حصار محدود به کشور ترکمنستان بوده، ولی با توجه به انطباق محصولات نوین حصار با استاندارد ASTM مرتبط با این محصول که مورد قبول تقریبا اکتر کشورهای جهان هست،امکان صادرات نرده نوین حصار به تمام کشورهای جهان وجود خواهد داشت . واحد فروش کارخانه تولیدی نوین حصار آمادگی اعلام قیمت محصولات با بسته بندی صادراتی و بصورت درب کارخانه و یا بصورت  F.O.B  در کشور مقصد را دارد. لطفا جهت کسب اطلاعات در مورد خرید های با مقصد خارج از ایران با تلفن های واحد فروش تماس حاصل فرمائید.
  پاسخ :با توجه به خط مشی کیفی کارخانه نوین حصار که محصولات ارائه شده را به عنوان شناسنامه کیفی کارخانه در کلیه مناطق نصب شده در نظر گرفته است، جهت تضمین کیفیت محصول نهائی نصب شده از تحویل کالای بدون رنگ خود داری خواهد شد. خواهشمند است  در نظر داشته باشید محصولات این کارخانه دارای گارانتی پوشش محافظ هستند و حذف پوشش محافظ و یا جایگزینی آن با پوشش های محافظ ارزان قیمت علاوه بر حذف گارانتی باعث زنگ زدگی نرده ها در کوتاه مدت خواهد شد. 
  پاسخ:بله، تمامی محصولات نوین حصار با توجه به شرایط جوی و آب و هوایی از 5 سال تا 30 سال گارانتی دارند.
  پاسخ :نظر به تعهد کارخانه تولیدی نوین حصار به رعایت حقوق مشتریان و تثبیت خدمات ارائه شده در بالاترین حد ممکن و تضمین پشتیبانی فنی، در حال حاضر کلیه خدمات فروش از واحد فروش مرکزی کارخانه در مشهد مدیریت شده و ارسال کالا به تمام نقاط کشور مستقیما از دفتر مرکزی مشهد صورت می پذیرد. در حال حاضر نماینده یا عامل فروش در شهرهای طرقبه-کیش-تهران-شیراز-ارومیه آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیزمان هستیم.
  پاسخ: از طریق شبکه های اجتماعی(اینستاگرام،واتساپ،تلگرام) و وب سایت نوین حصار و یا مراجعه حضوری جهت مشاهده کاتالوگ ها به آدرس: مشهد-بلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد ۱۶ و ۱۸ ( سه راه هنرستان )- پلاک ۲۷۲ – واحد ۶- طبقه ۲ مراجعه نمایید.