حضور کارخانه جات نوین حصار در نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد

حضور کارخانه جات نوین حصار در نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد

بیست و چهارمین نمایشگاه صنعت ساختمان (معماری و عمران) با رویکرد صنایع گرمایشی و سرمایشی عصر سه‌شنبه با حضور فعالان این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه به همت سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی و با حضور ۱۱۰ شرکت از این استان و ۷۵ شرکت از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، یزد، بیرجند، سمنان، قم، فارس، اردبیل و مازندران گشایش یافته است.

زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، مصالح ساختمانی، تجهیزات آشپزخانه، در و پنجره، لوله و اتصالات، معماری و دکوراسیون داخلی و نشریات است که در کنار آن هم سمینار و کارگاه آموزشی با همکاری سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی برگزار شده است.

اهداف برگزاری  نمایشگاه: معرفی ظرفیت‌های داخلی و خارجی، رونمایی و آشنایی با محصولات جدید در زمینه‌های مختلف ساختمانی کشور، ایجاد اشتغال و رونق تولید و توسعه صادرات حوزه صنعت ساختمان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

 بیست و چهارمین نمایشگاه صنایع سرمایشی و گرمایشی در ۲۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و در سالن‌های فردوسی، مفاخر، عطار و فضای باز این مجموعه برپا شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد تصریح کرد: این نمایشگاه از ۲۳ تا ۲۶خرداد ۱۴۰۲ طی ساعات ۱۶تا ۲۱در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر شده بود.

استاندار خراسان رضوی در حاشیه آیین افتتاحیه این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: صنعت ساختمان و تولید مسکن از بخش‌های مهم اقتصادی کشور است که دولت توسعه آن را با جدیت دنبال می‌کند.

 

 یکی از موضوعات اساسی در این صنعت تامین مصالح است. بنابراین این نمایشگاه با ارائه تولیدات جدید مبتنی بر مولفه‌هایی مانند ایمنی و کیفیت برگزار شده است.

 برخی از شرکت‌های حاضر در این دوره از نمایشگاه محصولات جدیدی را ارائه کرده‌اند و امید است که سازندگان از این محصولات استفاده کنند و به نظر می‌رسد نمایشگاه تاثیرگذار بوده است و می‌تواند در صنعت ساخت مسکن موثر باشد.

نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۳۷۷ با هدف تسهیل توسعه صنعت و ترویج تبادل نمایشگاهی در زمینی به وسعت ۶۰۰ هزار مترمربع به بهره برداری رسید. این مرکز سالانه با برگزاری بیش از ۵۰ نمایشگاه ملی و بین‌المللی، میزبان حدود ۲ میلیون نفر بازدید کننده است.

مکان : مشهد ، محل دائمی نمایشگاههای بین المللی مشهد 

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *