نرده ترافیکی

نرده گذاری فضاهای درون شهری

از دیرباز تا کنون کارخانه جات تولیدی نوین حصار مفتخر بوده تا با تولید انواع نرده های شهری و ترافیکی مورد تایید شهرداری ها و استانداری های تهران،مشهد،زاهدان،بابل،قرچک،بومهن،کرج،اراک،ساری،نوشهر،کرمان،شیراز،بندرعباس،

شهباز،چناران،فسا،شاندیز،فریمان،پردیس،اسلامشهر،شوشتر،تربت حیدریه،قزوین،رویان،دماوندو نی ریز، خدمت رسانی خود را به کشور عزیزمان با تولید ۱۰۰% محصول ملی ایفا کند.

مزیت های منحصر به فرد نرده های تولیدی نوین حصار مانند هزینه های پایین خرید و نصب و مهم تر از همه کاهش هزینه های بهره برداری ماننده حذف هزینه های رنگ آمیزی سالیانه در حصار جداکننده ترافیکی به دلیل پوشش محافظ مقاوم این نرده ها به علت استقبال خوب از این محصول برای شهرداری ها و شهروندان عزیز کشورمان شده است، از طرف دیگر کاهش چشمگیر عبور از این حصار و نرده ها نیز به دلیل بافت منحصر به فرد این محصول باعث کاهش معنادار آمار تصادفات عابرین پیاده در معابرشده که از این محصول به عنوان جداکننده در آنها استفاده گردیده است.

در نهایت سرعت بالای تولید و نصب در محل باعث آسایش خاطر مدیران محترم شهری جهت برنامه ریزی سفارشات و کاهش زمان انسداد مسیر در زمان نصب خواهد بود.

  • ویژگی های نرده ترافیکی چیست؟

۱-مقاومت کافی بدنه فنس در برابر ضربات تصادفات و سایر ضربات معمول شهری

  • حصارهای ترافیکی و شهری نوین حصار جهت افزایش مقاومت بدنه در برابر این ضربات با میلگرد دوبل نمره ی ۶ طراحی شده است.

۲-مقاومت پوشش و رنگ آمیزی در برابر شرایط جوی و ضربات مهاجم و هجوم امواج UV نور خورشید

۳-ظاهر زیبا و متناسب با فضای شهری

  • تیم تحقیق و توسعه کارخانه جات تولیدی نوین حصاربا طراحی گل شکل قسمت فوقانی پانل نرده سعی در ایجاد منظری زیبا و ایمن داشته اند.

۴-قابلیت تولید در ارتفاعات مختلف

۵-قابلیت کانالیزه شدن تردد عابرین و ایمنی پیاده رو

۶-قابلیت نصب سریع و آسان

  با توجه به حجم بالای تردد شهری نرده های تعیین شده باید در کوتاه ترین زمان ممکن نصب و اجرا شوند، تا اختلالی در امور شهری ایجاد نگردد.

  • کاربرد نرده های ترافیکی نوین حصار در چه فضاهایی می باشد؟

۱-حاشیه و رفیوژ میانی: طرح های پیشنهادی این کاربرد به منظور کاهش و حدالامکان حذف تردد عرضی عابرین پیاده و همچنین کانالیزه نمودن مسیر تردد عابرین به محل های مجاز مانند: پل های عابر پیاده و یا محل های خط کشی شده می باشد. به جهت غیرقابل صعود نمودن نرده های حاشیه مسیر ارتفاع نرده های انتخابی باید از ۱.۵ متر الی ۲ متر باشد.

۲-نرده ایمنی پیاده رو: طرح پیشنهادی نرده جهت استفاده در حاشیه ی پیاده روها و جداسازی پیاده رو،لاین دوچرخه و خیابان می باشد. از نرده های پیشنهادی میتوان در محل تقاطع ها،میدان ها و محل های پرتردد جهت جلوگیری از ورود عابرین پیاده و دوچرخه به خیابان و کانالیزه شدن تردد عابرین به مسیرهای تردد مجاز استفاده نمود.

ارتفاع نرده مورداستفاده با توجه به جزئیات با دو ارتفاع ۹۰ و ۱۱۰ سانتی متر در نظر گرفته شده که با توجه به شرایط فرهنگی محل با نظر ناظر منطقه قابل انتخاب است. کد رنگ پیشنهادی جهت این کاربرد پانل ها سبز RAL6005  و پایه ها RAL 1021  می باشد.

۳-نرده های خطوط ویژه B.R.T: نرده های مورد استفاده در این کاربرد مطابق با جزئیات تقویت شده پیشنهاد می گردد.فام رنگ پیشنهادی برای این کاربرد رنگ زرد RAL 1021 برای پایه ها و رنگ سبز RAL 6005  در پانل ها می باشد.

 

در این کاربرد جهت افزایش مقاومت در برابر ضربات و تخریب های عمومی احتمالی قطر میلگردهای نرده و تعداد بست های اتصال پانل نردده به پایه افزایش داده شدده است.جهت افزایش دوام در نرده ها B.R.T وخطوط ویژه این نرده ها میتواند علاوه بر پوششرنگ الکترواستاتیک پودری با پخت کوره ای دارای پوشش گالوانیزه گرم مطابق استاندارد مربوطه نیز می باشد.

۴- نرده جهت محصورسازی پارکینگ ها: در محصورسازی پارکینگ ها مواردی همچون امنیت،دوام و زیبایی بصری جهت طراحی حفاظ و نرده پارکینگ های درون شهری و حومه شهری، بسیار حائز اهمیت می باشد.

در این خصوص با توجه به تحقیقات به عمل آمده از بهره برداران پارکینگ ها نوع نرده منتخب در دو مدل LA  و LR و با فام ترکیبی RAL5005 و کد براق RAL1013 جهت فنس کشی محیط پارکینگ پیشنهاد می گردد.

۵- نرده های بزرگراه ها: طرح پیشنهادی برای این کار به منظور کاهش و حدالامکان حذف تردد عرض عابرین پیاده و همچنین کانالیزه نمودن مسیر تردد عابرین بر محل های مجاز مانند پل های عابرپیاده می باشد.

که مدل نرده پیشنهادی برای این طرح مدل های SE-L و SE-V با پانل با کد رنگ سبز RAL6005 در پانل ها و زرد RAL1021  برای پایه ها جهت ایمنی وسط بزرگراه ها و نرده ایمنی حاشیه بزرگراه ها می باشد.

۶- نرده ایمنی جان پناه های پل ها: طرح پیشنهادی برای این کاربرد در محل پل ها و زیرگذرها با ارتفاع زیاد جهت ایمنی و جلوگیری از سقوط افراد و انحراف و سقوط خودروها در هنگام تصادفات می باشد.

برای این طرح مدل های SE-L  و SE-Vبا پانل با کد رنگ سبز RAL6005  در پانل ها و زرد RAL1021 برای پایه ها پیشنهاد می گردد. 

نرده و فنس پیشنهادی شهری و ترافیکی

فنس مدل LR


فنس مدل SR

فنس مدل LA


فنس مدل SA

فنس مدل LW


فنس مدل SW

فنس مدل LAW

فنس مدل SAW