پایگاه خبری اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران
تشکل‌ها منبع اصلی دانش اجرایی اقتصاد هستند (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، در پیامی به مناسبت روز تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی، بر نقش بی‌بدیل تشکل‌های بخش خصوصی در تصمیم‌گیری بهینه تاکید کرد و خواستار هم‌فکری دولت پیش از اتخاذ تصمیم با این نهادهای بخش خصوصی شد.
دژپسند: لایحه افزایش سهم شرکت‌های دولتی باعث شفافیت بازار بورس می‌شود (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: لایحه افزایش سهم شرکت‌های دولتی در بورس و فرابورس شرایط را برای ورود شرکت‌های خصوصی به بورس تسهیل کرده و باعث شفافیت بازار بورس می‌شود.
ثبت سفارش ۴ کالای لوازم خانگی منوط به اخذ شناسه شد (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
بر اساس اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) ثبت سفارش گوشتکوب برقی، همزن برقی، آسیاب الکتریکی و مخلوط کن الکتریکی در ذیل کد تعرفه ۸۵۰۹۴۰۰۰ منوط به اخذ شناسه کالا است.
هشت هزار شغل در شهرک‌های صنعتی احیا شد (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اعلام‌کرد:امسال از فروردین با احیا و راه‌اندازی مجدد ۴۶۸ واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی سراسر کشور، زمینه برای بازگشت به کار و تثبیت اشتغال بیش از هشت هزار و ۵۰ نفر فراهم شد.
دورخیز آمریکایی‌ها برای اخراج شرکت‌های چینی از وال استریت (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
وزیر خزانه‌داری آمریکا هشدار داد شرکت‌های چینی که استانداردهای حسابرسی آمریکا را رعایت نکنند از وال استریت اخراج خواهند شد.
همراه اول به سرمایه گذاران «پینکت» پیوست (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
«پینکت»، در زمینه خرید اقلام از میادین میوه و تره بار و فروشگاه های زنجیره ای فعالیت می کند. «پینکت» تا پنج سال آینده به یکی از بازیگران اصلی حوزه خرید آنلاین کالاهای تند مصرف تبدیل می شود.
سکه سرمایه گذاری امنی است؟ (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
در روز گذشته هم چنین قیمت بعضی قطعات سکه مثل ربع سکه و نیم سکه در بازار داخل افزایش داشت که بیشتر به دلیل نزدیک شدن به ایام محرم و افزایش عقد و ازدواج است.
تولید و توزیع ۱.۵ میلیون دستگاه لوازم‌خانگی ارزان تا پایان سال (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
 سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم‌خانگی گفت: مطابق برنامه‌ریزی انجام شده، یکی از واحدهای تولیدی بزرگ کشور تا پایان امسال یک میلیون و ۵۰۰ هزار دستگاه لوازم‌خانگی ارزان تولید و در اختیار گروه‌های هدف قرار می‌دهد.
مدرس‌خیابانی: در حال تجربه اقتصاد بدون نفت هستیم (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: راه نجات کشور در تولید و صادرات و تمرکز روی استان‌های مرزی است. همچنین امروز در حال تجربه اقتصاد بدون نفت هستیم.